Naše činnost

Chráněná dílna TiRO Blansko je společnost zaměstnávající více než polovinu zdravotně znevýhodněných zaměstnanců. Z aktuálních 140 zaměstnanců činí zdravotně znevýhodnění zaměstnanci asi 90 procent.
Věnujeme se širokému okruhu činností. Jako je jednoduchá kompletace výrobků, ruční malování figurek ke stolním hrám, šití a lepení sáčků. Naše IT grafická jednotka spolupracuje s firmou, která digitalizuje (scanuje) různé archiválie a dokumenty. Naši pracovníci tyto dokumenty finálně upravují a poté poskytují zákazníkům, mezi něž patří mimo jiné i Jihomoravský kraj, muzea a ostatní státní instituce. V regionu provozujeme největší specializovaný velkoobchod a maloobchod papírem, kancelářskými potřebami a drogerií. Zákazníci mohou zboží zakoupit přímo v naší prodejně nebo jim požadované zboží dovezeme vlastními prostředky, případně je můžeme dodat zásilkovou službou. Pro významného německého zákazníka kompletujeme od července 2013 dárkové tašky. Aktuálně se jedná o nejrychleji rostoucí divizi firmy.
V neposlední řadě se naši zaměstnanci věnují úklidové službě. V současné době se staráme o úklid nádražních podchodů na části území jihomoravského kraje. Díky kvalitě odvedené práce a cenové politice naší společnosti expandujeme a jsme před podpisem smlouvy pro celý severomoravský kraj, takže v současnosti otvíráme v Ostravě novou pobočku. Věříme, že bude stejně úspěšná jako mateřská firma v Blansku a již fungující pobočky v Rájci a v Lysicích.
Na následujících stránkách můžete nahlédnout na některé z našich činností.


Několik snímků z prodejny. Zde se naši zaměstnanci věnují obsluhování zákazníků a vychystávání zboží objednaného našimi partnery na rozvoz následující den.Ruční malování figurek. Naši pracovníci dosahují výborných výsledků v oblasti jemné motoriky a pro jejich pečlivost jsme v této oblasti vyhledávanou společností.
Dobrý zrak, preciznost a trpělivost jsou alfou a omegou této náročné práce.Šicí dílna. Šití a kompletace sáčků z pečícího papíru v certifikovaném režimu BFSQ.Grafické studio primárně zaměřené na práci s oskenovanými dokumenty. Na základě individuálního zadání provádíme konstrukční práce v programu Autocad zejména pro potřeby zákaznických auditů našich partnerů.


Finální kompletace a balení produktů a zboží k expedici. Naši zaměstnanci jsou připraveni operativně řešit vaše potřeby v oblasti štítkování, balení, skládání a dalších jednoduchých, ale časově náročných výrobních postupů.

Dynamický nárůst výroby tašek, které si náš zahraniční partner objednává, nám umožňuje realizovat ve zvýšené míře prodeje v rámci náhradního plnění na ostatních divizích firmy. Zahraniční zákazník nemůže náhradní plnění využít. Proto jsme schopni své kapacity nabídnout tuzemským partnerům.

V případě, že vás nabídka práce v režimu náhradního plnění zaujala, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.